Vyhral v zápase 7.kola I.triedy OOFZ na ihrisku ŠK Chotča 3:0 (2:0)
Góly: J.Barta 3x

Zostava: J.Drab-O.Eštok, J.Ivan, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, P.Hudáček, J.Kožlej, J.Čekelský-J.Barta, J.Hudák
Striedali: P.Kokolík
Na lavičke: D.Dzuruš.

Cestoval v 7.kole na pôdu Chotče, ktorá v priebehu tejto sezóny už parkrát domáce body nepotvrdila a tak sa núkala šanca na bodový zisk. Už od úvodu stretnutia Topľan diktoval tempo hry a vypracoval si sľubné šance, ktoré však Barta nevyužil. V 6.minúte sa už hrajúci tréner Barta presadil a otvoril tak po hlavičke skóre stretnutia. Domáci z protiútokov dokázali 2x výrazne ohroziť Draba, no ten svoje mužstvo podržal a v 23.minúte po centri Sabolčíka zvyšoval Barta už na 2:0 pre Topľan. V priebehu prvého dejstva sa domáci do výraznej šance už nedostali, naopak zvyšovať mohol ešte Barta a aj mladý Čekelský, ktorý svoj projektil za prispenia domáceho brankára nedokázal umiestniť do brány. V druhom dejstve sa obraz hry nezmenil a Topľan si s prehľadom strážil dvojgólové vedenie, pričom domáci sa snažili Draba ohroziť iba strelami z veľkých vzdialeností, no tým chýbala presnosť. V 67.minúte sa po rohovom kope Haleka tretikrát do streleckej listiny zapísal Barta a dorazil tak snahu domácich o návrat do zápasu. V záverečných minútach zápasu sa hra čoraz viac kúskovala, čo pomohlo Topľanu k prvej výhre na pôde súpera v tejto sezóne, čím zmazal stratu v tabuľke pravdy a jeho ambície o popredných miestach v tabuľke sa v prípade ďalších bodových zápisov môžu začať napĺňať.