Jdi na obsah Jdi na menu

Dorast: Gribov 1 : 3 Kalnište

19. 9. 2011

Mužstvo dorastu vyhralo v zápase 2.kola I.triedy dorastu na ihrisku FC Olymp Gribov 1:3 (0:2) Góly: M.Mitaľ, Š.Karabiňoš, J.Čekelský.

Mužstvo dorastu v tomto zápase potvrdilo rolu favorita. Už v úvodných minútach sa dokázal presadiť po dorážke Mitaľ. Následne pridal gól aj Karabiňoš strelou z približne 35 metrov a zvyšoval tak už na 0:2. Domáci potom doplnili počet hráčov na ploche a hru ako tak vyrovnali. V druhom dejstve Topľan dominoval, pričom domáci sa zmohli iba na zákerné fauly, ktoré rozhodca trestal kartami, no žiadneho hráča Gribova nakoniec nemusel vylúčiť. Topľan dokázal využiť ešte jednu z kombinácií, keď sa lopta dostala k Čekelskému a ten zblízka prestrelil brankára a upravil taku už na 0:3. Domáci sa v záverečných minútach predsa len dokázali presadiť, keď po nedorozumení Vasiľa a Bilého pri odvracaní lopty z pokutového územia po dorážke prekonali Dvorčáka v bráne Topľanu. Mužstvo dorastu si tak po výhre naďalej udržuje 100% bilanciu.