Jdi na obsah Jdi na menu

Dorast: Kalnište 10:0 Gribov

12. 9. 2011

Mužstvo dorastu vyhralo v zápase 1.kola I.triedy dorastu na domácom ihrisku proti FC Olymp Gribov 10:0 (5:0) Góly: P.Vasiľ 3x, V.Bartoš 2x, T.Halek 2x, D.Sabolčík (11m), J.Čekelský, M.Mitaľ.

P

red výkopom zápasu si hráči na základe žiadosti SFZ uctili minútou ticha pamiatku Pavla Demitru a ďalších športovcov Lokomotivu Jaroslavľ, ktorí tragicky zahynuli 7.9... Mužstvo dorastu nastúpilo do zápasu novej sezóny takmer v nezmenenom zložení a bolo to na ihrisku aj vidieť. Už v prvých minútach zápasu domáci využili 2 podobné akcie s centrom na pravé krídlo a o zápase bolo prakticky rozhodnuté. V ďalšom priebehu hry si domáci vypracovali množstvo šancí o čom svedčí aj konečný výsledok, naopak domáca obrana si dokázala poradiť aj s protiútokmi, čo v minulosti nebývalo zvykom. Jedným z gólov sa prezentoval aj brankár domácich, keď zvyšoval strelou zo značky pokutového kopu. Mužstvo dorastu tak podobne ako mužstvo žiakov zaznamenalo znamenitý vstup do sezóny 2011/2012.