Jdi na obsah Jdi na menu

Kalnište 1 : 0 Miňovce

23. 9. 2012

Vyhral v zápase 8.kola I.triedy OOFZ na domácom ihrisku proti mužstvu OŠK Miňovce 1:0 (1:0)
Góly: J.Barta

Zostava: J.Drab-S.Vojtek, J.Ivan, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, J.Hudák, J.Kožlej, J.Čekeľský-J.Barta, P.Hudaček
Striedali: D.Leško, O.Kokolík, M.Štachura
Na lavičke: S.Krajňák, J.Kokolík ml.

Privítal v 8.kole na domácej pôde mužstvo Miňoviec a očakávala sa vysoká výhra podobná tej z 1.kola Š-Autoservis Pohára, keď si Topľan so súperom poradil vysoko 5:0. Už od úvodu sa domáci dostávali do výrazných gólových šancí no tie najmä Hudáček, J.Barta a J.Čekeľský nevyužili. Hostia sa do zakončenia dostali iba 2x, no opora v bráne domácich J.Drab nedala ich gólovým príležitostiam šancu na úspech. Domáci počas celého prvého polčasu držali hostí na ich polovici a vypracovali si ďalšie šance na gól, no tie až trestuhodne zachadzovali. Výkupením tak bol až center J.Hudáka a následná presná dorážka J.Bartu zo záveru prvého polčasu. V druhom dejstve sa obraz hry nezmenil a nezlepšila sa ani efektivita domácich v zakončení, keď sa z čistých šancí nedokázali viacnásobne presadiť obaja útočníci J.Barta a P.Hudáček. Hostia sa do zakončenia dostali len 2x, no podobne ako v prvom polčase na istom Drabovi nepochodili. Šancu na zvýšenie skóre mal aj striedajúci M.Štachura non svoju hlavičku po centri nedokázal usmerniť. Topľan tak zaznamenal 3. výhru v rade a postupne stúpa v tabuľke k popredným miestam, ktoré sú prianim vedenia, hráčov a fanúšikov.