Jdi na obsah Jdi na menu

Kalnište 2 : 0 Duplín

10. 9. 2012

Vyhral v zápase 6.kola I.triedy OOFZ na domácom ihrisku proti mužstvu ŠK Duplín 2:0 (1:0)
Góly: F.Halek, J.Barta

Zostava: J.Drab-O.Eštok, J.Ivan, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, J.Hudák, J.Kožlej, L.Pavuk-J.Barta, P.Hudaček
Striedali: J.Čekelský, D.Leško, M.Štachura.

Privítal v 6.kole na domácej pôde mužstvo Duplína. Už v úvodných sekundách mohli ísť domáci do vedenia, no P.Hudaček nedokázal zužitkovať výbornú prihrávku J.Bartu. Topľan sa predsa len radoval už v úvode a to keď sa v 4.minúte z priameho k
opu technickou strelou k žrdi presadil mladý F.Halek. Následne tempo hry začali diktovať hostia, no svojími šancami nedokázali J.Draba v domácej bráne prekonať. Horúco pred domácou bránou bolo ešte v závere prvého dejstva, keď obrovskú hrubku spravil J.Ivan, no následnú šancu hostí skvele zlikvidoval istý Drab. Domácim sa podaril aj úvod druhého polčasu, keď si vypracovali zopár sľubných šancí, z ktorých center Pavuka na Bartu skončil druhým gólom v sieti hostí. Topľan v ďalšom priebehu druhého polčasu spresnil prihrávky a nedovoľoval hosťom ohrozovať Draba, ktorý si tak udržal čistý štít. Zvýšiť ešte mohli aj striedajúci J.Čekelský, či L.Pavuk ale brankár hostí svoje mužstvo pri ich šanciach podržal. Topľan tak zaznamenal druhé víťaztvo v sezóne a určite bude chcieť tento výsledok zopakovať aj v ďalšom kole, čím by sa priblížil popredným pozíciam v tabuľke I.triedy OOFZ.