Jdi na obsah Jdi na menu

Kalnište 4 : 2 Mestisko

21. 10. 2012

Vyhhral v zápase 12.kola I.triedy OOFZ na domácom ihrisku proti mužstvu OŠK Mestisko 4:2 (3:1)
Góly: P.Hudaček 2x, J.Barta 2x

Zostava: J.Drab-O.Eštok, S.Vojtek, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, J.Hudák, M.Štachura, L.Pavuk-J.Barta, P.Hudaček
Striedali: J.Čekelský, O.Kokolík, J.Kokolík ml.
Na lavičke: S.Krajňák.

Privítal v 12.kole na vlastnej pôde posledné mužstvo tabuľky z Mestiska. Od úvodu boli aktívnejší domáci a po niekoľkých nepresných zakončeniach otvoril skóre stretnutia po priamom kope Vojteka a následnej dorážke Barta. Topľan v ďalších minútach z tempa neubral čoho výsledkom bolo niekoľkov centrov do pokutového územia, pričom po jednom z nich sa prvykrát v sezóne presadil Hudaček. Hostia však dokázali odpovedať a to dosť šťastným gólom takmer z polovice ihriska, keď hosťujúci hráč prekvapil vybehnutého Draba. Do konca prvého dejstva však domáci ešte hostí pritlačili a zvýšiť mohol krásnou strelou do šibenice Štachura, no hosťujúci brankár efektne vyrazil. Následne po jednom z viacerích rohových kopov sa pri zadnej žrdi hlavičkou presadil opäť Hudaček. V druhom polčase domáci síce v úvode pokračovali v nátlaku a zvýšili na 4:1 zásluhou Bartu, no potom viditeľne zľavnili a akoby len dohrávali stretnutie, pričom ich gólové šance končili mimo brány hostí. Hostia z Mestiska sa počas druhého dejstva dostali pred Draba iba 2x, no pri jednom preniku bol ich hráč faulovaný v 16-ke a šancu na zníženie skóre z pokutového kopu využili. Topľan tak napriek slabšiemu hernému prejavu dokázal zvíťaziť a potvrdiť domáce body.