Jdi na obsah Jdi na menu

Okrúhle 0 : 3 Kalnište

28. 10. 2012

Vyhral v zápase 13.kola I.triedy OOFZ na ihrisku TJ Družstevík Okrúhle 3:0 (3:0-počet hráčov domácich v priebehu druhého polčasu klesol pod 7)
Góly: S.Vojtek, J.Barta, J.Čekelský

Zostava: J.Drab-O.Eštok, P.Hudaček, F.Halek-M.Marko-T.Sabolčík, J.Hudák, S.Vojtek, D.Leško-J.Barta, J.Čekelský
Striedali: M.Štachura
Na lavičke: O.Kokolík, J.Kokolík ml., J.Ivan.

Vycestoval v 13.kole na pôdu Okrúhleho s cieľom získať aspoň bod a vylepšiť si tak pozíciu v tabuľke pravdy. Zápas sa začal s 20 minútovým meškaním kvôli usporiadateľkým nedostatkom zo strany domácich. Topľan šiel proti dosť zdravotne indidisponovanému súperovi do vedenia už v druhej minúte, keď sa po rohovom kope Haleka presadil oslávenec Vojtek. v ďalšom priebehu prvého dejstva mail viac z hry Topľanci, no ich zakončenia boli buď nepresné alebo sa pri ich likvidácií predviedol bývalý brankár Kalnišťanov Kytík. Domáci brankára Draba v priebehu prvého polčasu vôbec neohrozili, naopak v jeho závere inkasovali z kopačky 13-gólového Bartu na 0:2 a v 43.minúte aj z kopačky mladého Čekelského, ktorý sa šikovne prekľučkoval v 16-tke domácich a následne umiestnenou strelou k žrdi zvyšoval už na 0:3. Do druhého dejstva domáci nastúpili s 9-timi hráčmi a po niekoľkých minútach ich počet klesol pod sedem, takže rozhodca musel tento duel predčasne ukončiť a výsledok 0:3 potvrdí ŠTK na nasledujúcom zasadnutí.