Jdi na obsah Jdi na menu

Sečovská Polianka 3 : 0 Kalnište

6. 5. 2012

Prehral v zápase 20.kola V.ligy na ihrisku FK Sečovská Polianka 0:3 (0:3-v 45.minúte počet hráčov TJ Topľan klesol pod 7 a zápas bol ukončený).

Pokračuje v biednych výsledkoch v jarnej časti sezóny a udalosti tohto zápasu to len potvrdzujú. Po vylúčeniach hráčov v minulom kole a pracovných povinnostiach ďalších členov kádra sa Topľanu nepodarilo postaviť do zápasu ani len kompletnú11-ku hráčov, pričom v bráne dokonca stál niekdajší kanonier J.Bárta. Domáci túto skutočnosť samozrejme hravo využili a v prvom polčase sa pohodlne dostali do 3-gólového vedenia. Hráči Topľanu zareagovali tak, že dobrovoľne ukončili zápas poklesom hráčov pod 7. Pretože domáci vyhrávali o 3 góly tento stav ostane v platnosti aj po zasadnutí ŠTK a Topľan zaznamená 3.prehru v rade, čo sa začína premietať aj na postavení v tabuľke, keď z pohodlného stredu tabuľky Topľan klesol do jej dolnej polovice a do konca ročníka si už výrazné zaváhania najmä na domácej pôde dovoliť nemôže.